Hakkımızda - ÖZDENLER MADENCİLİK A.Ş.

Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

Özdenler Madencilik A.Ş 1950 li yıllardan bu yana Alçı Taşı Madenciliğini zamanın ve teknolojinin yeniliklerine uyarak, iş deneyimi ve titizliği ile gerçekleştirmiş, sektöründeki büyük firmalar arasında yer almayı başarmıştır.

Şirketimiz Alçı Taşı üretimi ve sahip olduğu rezerv yatakları ile Ege Bölgesinin tek üreticisi konumundadır. Bünyemizde bulunan labaratuvarda Alçı Taşı ile ilgili kimyasal ve fiziksel analizler tarafımızdan yapılmaktadır.

Alçı taşı üretimi yanında Agrega Kırma Taş-Mıcır üretimi de yapılmakta olup AR-GE çalışmalarımız sonucunda üretilen Mıcırın Yapı kimyasallarına uygunluğu tesbit edilmiştir. Bu sonuca göre 2007 yılında yeni yatırım planı yapılmış saatte 17 Ton paketleme kapasiteli yapı kimyasalları üretim tesisi kurulmuştur. Gerekli kalite belgeleri alınarak Özdenler-HALKİM  markasıyla üretime başlanmıştır. Alçı Taşında olduğu gibi Yapı Kimyasallarında da Her türlü tes ve analiz kendi labaratuvarımızda yapılmaktadır.

AR-GE çalışmalarımızın devamı neticesinde dünyada hızla kabul gören Organik Tarımda  doğal gübrenin gerekliliği farkına varılmış ve 2012 yılında Tarım Bakanlığından gerekli izin ve Lisanslar alınarak Alçı Taşından BEREKETJİPS markasıyla doğal gübre üretimine başlanmıştır.

Firmamız AR-GE çalışmaları ile kurumsallaşmayı amaç edinmiştir. İlkemiz;  Müşteri Memnuniyetini üst seviyede tutabilmek, ürünlerimizi müşteri talepleri ve yasal standartlar doğrultusunda üretmek, çalışanlarımızın memnuniyetiyle ekip olarak çalışıp kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmektir.